Fuhuş

warning: Creating default object from empty value in /hermes/bosnaweb18a/b1805/myd.hanciykp0/public_html/cinseltuzak.com/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1389.

Ünlü mankenin evine fuhuş baskını

Tagged:

İSTANBUL’da lüks bir sitede fuhuş yapıldığı ihbarını alan Ataşehir Asayiş Büro Amirliği'ne bağlı polisler harekete geçti.

Yapılan inceleme sonunda fuhuş yaptığı iddia edilen kişinin manken E.Y. olduğu tespit edildi. Şüpheli E.Y. ile irtibata geçen polisler, müşteri gibi pazarlık yaptı. İddiaya göre şüpheli ile bin dolara anlaşıldı. Anlaşmayı yapan polisler baskın için savcılıktan gerekli izni aldı. Bunun üzerine pazarlığı yapan polis memuru saat 00.00 sıraları müşteri gibi E.Y.’nin oturduğu siteye gitti. Polis memurundan birlikte olmak için anlaştığı bin doları aldığı öne sürülen E. Y., gözaltına alındı.

E.Y. siteden çıkartıldığı sırada görüntü almaya çalışan basın mensuplarını görünce bayıldı. Polis aracına bindirilen E.Y., Fatih Sultan Mehmet Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

Fuhuş çetesinden 104 şüpheli gözaltında

Tagged:

Ardahan'da yabancı kadınlara fuhuş yaptıran, aralarında polis ve zabıtaların da bulunduğu çete çökertildi. 104 şüpheli gözaltına alındı

Ardahan İl Jandarma Alay Komutanlığı ekiplerinin "uluslararası insan ticareti, zorla fuhuş ve suç örgütüne üye olmak'' iddialarına ilişkin yürüttüğü 6 aylık soruşturma operasyonla noktalandı. Değişik zamanlarda jandarmayı arayan farklı kişiler, Ardahan şehir merkezindeki otel ve gazinolarda organize şeklinde fuhuş yaptırıldığı ihbarında bulundu. İhbarların iletildiği Ardahan Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı üzerine İl Jandarma Alay Komutanlığı ocak ayında çalışma başlattı. Teknik takip ve telefon dinlemeleriyle toplanan delillerin ardından jandarma ekipleri önceki gece harekete geçti. Mahkemeden alınan arama ve gözaltı kararları doğrultusunda, Ardahan merkezli 7 ilde, aralarında otel, gazino, pavyon ve evlerin bulunduğu 39 adrese eşzamanlı baskınlar düzenlendi.

Savaştan kaçtı fuhuş çetesinin eline düştü...

Izmir polisinin yaptığı operasyonda yakalanan Gürcistan’ın Gori kentinde yaşayan Nadari Lidaya’nın savaştan kaçtığı ortaya çıktı

İzmir’in de aralarında bulunduğu dört ilde yabancı kadınlara zorla fuhuş yaptıran şebekeye yönelik olarak düzenlenen “Uslanmazlar” adlı operasyonda yakalanan kadınlardan birinin, Gürcistan’daki savaştan kaçtığı anlaşıldı.

PKK sorumlusu paraları alıp kaçtı

Terör örgütü PKK’nın Güney Kıbrıs

sorumlusunun örgüte ait olduğu belirtilen 100 bin avroyu alarak kaçtığı
öne sürüldü.
A.A muhabirinin güvenlik kaynaklarından aldığı bilgiye göre, terör
örgütünün Güney Kıbrıs Rum kesimi sorumlusu "Diyar" kod adlı İlhami Ü,
terör örgütünün uzantısı olduğu ifade edilen bir dernekte bir hayat
kadınıyla uygunsuz durumda yakalandı. Olay örgütün Güney Kıbrıs
yapılanmasını karıştırdı.
"Özeleştiri" vermek üzere Kandil’e çağrıldığı belirtilen İlhami Ü’nün,
dernek kasasında tutulan ve örgüte ait 100 bin avroyu da alarak Güney
Kıbrıs vatandaşı hayat kadını ile kaçtığı ortaya çıktı. Terör

İstanbul'daki tecavüz rezaleti anlaşmalı çıktı

Istanbul Emniyet Müdürlüğü, "bir genç kıza Sarıyer Belgrad Ormanları’nda 2 kişi tarafından tecavüz edildiği" yönündeki haberlerin "gerçeği yansıtmadığını" bildirdi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nce yapılan yazılı açıklamada, dün ve bugünkü bazı gazetelerde, "Sarıyer’de bir genç kızın iki kişi tarafından zorla arabaya bindirilerek kaçırıldığı ve Belgrad Ormanları’nda tecavüz edildiği" haberine yer verildiği belirtildi.

Konuyla ilgili çalışmalarda, olayın basına yansıdığı gibi olmadığının belirlendiği dile getirilen açıklamada, şu bilgiler verildi:

Yurt kızlarına fuhuş tuzağı!

Yurttan kaçan kız, kadın tacirlerinin eline düştü. Genç kızı pazarlayan kadın ile tecavüz eden 2 kişi, polisin operasyonuyla yakalandı

Taksim Çocuk ve Gençlik Merkezi’nde kalan Ö.U. (17), daha önce aynı merkezde kalan F.Ş. (17) ve K.Ö.’nun (19) iknası sonucu 1 ay önce yurttan kaçtı. İki kız, Ö.U.’yu Neşe K. (26) adlı kadın ile tanıştırdı. Bu olay Ö.U. için kâbus dolu günlerin başlangıcı oldu.

Uckuruna sahip olamamanin faturasi

MANİSA’da kan donduran cinayet. Karı-koca tacizde bulunduğunu iddia ettikleri genci plan yapıp eve çağırdı. Ardından arkadaşlarının yardımıyla döverek, çuvala koyup uçurumdan attı.

Geçtiğimiz hafta polise başvuran Sultan Yavuz (50), oğlu Hamdi Yavuz (26)’nın eve gelmediğini bildirdi. Bunun üzerine araştırma başlatan polis, N. D. ve H. D adlı çiftin evine baskın yaptı.

Evde yapılan aramada bir adet kanlı sopa ile kanlı halat ele geçirdi. Gözaltına alınan N. D. (22) ve eşi H. D. (30) sorgularında cinayeti itiraf etti.

Senede 2 Milyar Dolar Nereye Gidiyor?

İnternette Kumar Oynamanın Yaygınlaştığına Dikkat Çekiliyor ve Son 1 Yılda Yaklaşık 2 Milyar Dolar Paranın Yurt Dışına Çıktığı Varsayılıyor.

Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Tayfun Acarer, internette kumar oynamanın yaygınlaştığına dikkat çekerek, son 1 yılda yaklaşık 2 milyar dolar paranın yurt dışına çıktığını söyledi.

İşadamlarına porno tuzağı

Fuhuşa zorladıkları kadınlarla ilişkiye giren erkeklerin, sevişme görüntülerini gizli kameraya kaydederek şantaj yapan abla-kardeş yakalandı

Antalya'da fuhuşa zorladıkları iki kadınla ilişkiye giren erkeklerin, sevişme görüntülerini gizli kameraya kaydederek şantaj yapan abla- kardeş, polisin operasyonuyla yakalandı. Şantaj yapılan işadamlarının sevişme görüntülerinin internette yayınlandığı, bir kısmının da CD'ye kaydedildiği ortaya çıktı.

İçeriği paylaş