kiz

warning: Creating default object from empty value in /hermes/bosnaweb18a/b1805/myd.hanciykp0/public_html/cinseltuzak.com/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1389.

SEKS VE SUUDİ KIZI!

Suudi yazar Rajaa Alsanea, sonraki yıllarda Suudi Arabistan'ın ilk kadın bakanı olmayı da kafasına koymuş durumda.

Kadınların oy vermek ve otomobil kullanmak gibi haklardan bile mahrum olduğu Suudi Arabistan’da Rajaa Alsanea adlı kadın yazarın kitapları çok ilginç bir satış grafiği yakaladı. Bağnazlığıyla meşhur Suudi toplumu, kadınların sesine kulak vererek yeni bir toplumsal gelişimin sinyallerini mi veriyor?

Sokakta genç kıza elle sarkıntılık eden zanlı, polisten kaçamadı

ESKİŞEHİR’de, sokakta yürüyen bir genç kıza elle sarkıntılık edip kaçan zanlı, polisin kısa kovalamacası sonucu yakalandı.

Olay, Mamure Mahallesi Gazi Yakup Satar Caddesi’nde, dün saat 14.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, yaya kaldırımında yürüyen 25 yaşındaki D.A.'nın arkasından yaklaşıp, eliyle eteğini kaldıran 28 yaşındaki T.Ö. bacaklarına dokunarak sarkıntılık etti. Tamer Örmeci, genç kızın bağırarak tepki göstermesi üzerine hızla olay yerinden kaçtı.

Üniversiteli Ayşe'nin tuhaf ölumü

Üniversiteli kız erkek arkadaşının evinde aniden öldü.

OKEYE 4.ARANIYOR! Günün stresinden kurtulmak istiyorsan hemen gel!
Universiteli-Aysenin-esrarengiz-olumu

Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik Toplulukları programı öğrencisi, flüt sanatçısı genç kız, erkek arkadaşının evinde fenalaştı. Burnundan kan gelen genç kız tüm çabalara rağmen kurtarılamazken, erkek arkadaşı da gözaltına alındı.

Üniversiteli Sevgili nin Masrafları içün Cinayet

Konya'da Dönercide Çalışan 23 Yaşındaki Oktay Daler ile Üniversiteli Sevgilisi 21 Yaşındaki Ayşe Kevser Baskak, 30 Yaşındaki Lale Yaylacı'yı Bileziklerini Almak İçin Öldürdükleri İddiasıyla Gözaltına Alındı.

Konya'da dönercide çalışan 23 yaşındaki Oktay Daler ile üniversiteli sevgilisi 21 yaşındaki Ayşe Kevser Baskak, 30 yaşındaki Lale Yaylacı'yı bileziklerini almak için öldürdükleri iddiasıyla gözaltına alındı. Sevgililer, polisteki sorgularında cinayeti tüm ayrıntılarıyla anlattı. Oktay Daler, ''Üniversite öğrencisi sevgilimin masrafları için çok fazla borca girmiştim. Bunları ödeyebilmek için cinayeti gerçekleştirdik'' dedi.

İçeriği paylaş