kizlar

warning: Creating default object from empty value in /hermes/bosnaweb18a/b1805/myd.hanciykp0/public_html/cinseltuzak.com/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1389.

İngiliz kızlar 14 yaşında seks yapıyor

İngiltere’de yapılan son araştırmaya göre, 14 yaşındaki kızların dörtte biri seks yapmış ve ortalama 3 kişiyle birlikte olmuşlar. Seks yaptıklarını söyleyenlerin yüzde 65’i korumasız yaptıklarını, yüzde 45’i de bir gecelik ilişki yaşadıklarını belirtiyor.

Yüzde 60’ı seks yapmalarında alkolün rolü olduğunu, yarısı alkollü seksten sonra pişman olduklarını, yüzde 29’u da partnerlerinden zevk almadıklarını söylüyorlar. Yaş ortalaması 14 olan 2 bin okuyucusu arasında soruşturma yapan ‘Bliss’ Dergisi’nin bulgularına göre, 13 yaş ya da altındakilerin yüzde 16’sı, 14 yaşındakilerin yüzde 22’si, 15 yaş ya da üstündekilerin yüzde 48’i seks yapmış.

Liseli kızlara porno tuzağı

DENİZLİ’nin Sarayköy İlçesi’nde, arkadaşlık kurdukları dört lise öğrencisi kızla öpüşürken ve cinsel ilişkiye girerken, cep telefonlarıyla gizlice çektikleri görüntü ve fotoğrafları internette yayınlayıp, tehdit ve şantajla tekrar ilişkiye zorladıkları ileri sürelen 4 kişi, polis tarafından gözaltına alındı.

Medyada cinsel obje ağırlıklı yayın genç kızlara zarar veriyor

Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılan kapsamlı bir araştırma, kız çocuklarının cinsel içerikli yayınlardan psikolojik olarak zarar görmekte olduklarını ortaya koydu.

Amerikan Psikoloji Derneği'nin raporuna göre, medyada kızların cinsel obje haline getirilmesi, yeni nesil kız çocuklarında yeme bozukluğu, kendine güven azalması ve depresyona yol açıyor.

Rapor ayrıca cinsel giysilerin pazarlanması ve çocuklara uygun olmayan oyuncak bebeklerin satışını da eleştiriyor. Raporu hazırlayanlar, kız çocukları daha olumlu yerlere yerleştiren imgelere yer verilmesi ve sağlıklı bir cinsel gelişimi teşvik edecek önlemler alınmasını istedi.

İçeriği paylaş