Santaj

warning: Creating default object from empty value in /hermes/bosnaweb18a/b1805/myd.hanciykp0/public_html/cinseltuzak.com/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1389.

TAPU MEMURUNA ÇIPLAK ŞANTAJ

Gazi Üniversitesi Tapu ve Kadastro Meslek Yüksekokulu mezunu olan 24 yaşındaki S.A., 2 yıl önce Antalya'ya tayin oldu. Tapu ve Kadastro Antalya Bölge Müdürlüğü'nde göreve başlayan genç kız, kısa bir süre sonra evli Bölge Müdür Yardımcısı İ.H.Ş. ile aşk yaşamaya başladı. Antalya Polisi'nin geçen yıl yaptığı `Parsel' kod adlı rüşvet ve irtikap operasyonu kapsamında gözaltına alınıp tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan İ.H.Ş., soruşturma geçirdiği için Kuşadası'na atandı. Eskisi kadar sık görüşemeyen ikilinin arası açıldı. S.A., Ankara'daki eski sevgilisiyle nişanlandı. Eşinden ayrı yaşamaya başlayan 2 çocuk babası İ.H.Ş., sevgilisinin başka biriyle nişanlandığını duyunca çılgına döndü.

Seks kasedi çetesi çökertildi

Vatandaşlara zorla senet imzalatıp, çektikleri görüntülerle şantaj yapıyorlardı.

Çanakkale'de Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin il merkeziyle birlikte 4 ilçede eş zamanlı gerçekleştirdiği "Helvacı" adı verilen operasyonda vatandaşlara zorla senet imzalattırıp, çektikleri pornografik kasetleri şantaj amaçlı kullandığı iddia edilen 12 kişi gözaltına alındı.

İçeriği paylaş